Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи виконуєте ви домашні завдання,стежите за оцінками?

Обдаровані діти

Дата: 2 травня 2019 о 12:25, Оновлено 2 травня 2019 о 13:22

Учителем школа стоїть

Іван Франко

Школа - це храм науки, де педагог і учень тісно співпрацюють . Сучасні батьки ставлять до учителів високі вимоги, оскільки  суспільство вимагає освічених, компетентних, талановитих молодих людей.  Школа пишається своїми традиціями, проте вона має і  свій власний  імідж- це бажання відповідати сучасним стандартам освіти, прагнення до інноваційних процесів, вміння знаходити підхід до кожної дитини, використовуючи її природний потенціал, талант, уподобання.

Успішно керує школою та створює імідж навчального закладу директор Козловська Галина Андріївна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії зі званням «старший вчитель».

Саме таким навчальним закладом є наша Качанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , у якій прагнуть виховати людину нового покоління. Сьогодні в школі отримують знання 129 учнів, їх навчають  19 педагогів. Запорукою успіху нашого освітнього закладу є  наш дружній, талановитий, відповідальний  колектив однодумців, який підтримує й продовжує традиції рідного навчального закладу.

Рівень педагогічної майстерності колективу досить високий:

учителів вищої категорії -9 ;

учителів І категорії - 3;

учителів ІІ категорії - 6;

спеціалістів -1;

Мають педагогічні звання:

«учитель-методист» - 3

«старший учитель» - 4 .

Педагогічний колектив працює над науково-методичною проблемою: «Забезпечення академічної свободи у реалізації Державних стандартів освіти на засадах партнерства і педагогіки співробітництва».

Учні школи щорічно підносять свій інтелектуальний рівень, здобувають все більше місць у районних і обласних олімпіадах, конкурсах, проектах, змаганнях. За останні два роки учні школи здобули 30 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін, 4 призові місця з хімії і біології, екології у ІІІ етапі олімпіад: Попельняк Софія - ІІІ місце з хімії у 2017-2018 н.р. , у 2018-2019 н.р. ІІІ місце з біології та екології. Попельняк Олександр – ІІ місце з хімії у 2017-2018 н.р.   (вч. Блятник М.М. , Горалечко  Л.М. Попельняк Т.С). Протягом року  учні Пастир Яна та Попельняк Софія успішно захистили  екологічні проекти  на обласному конкурсі (вч. Попельняк Т.С.).

Чорній Оксана здобула І місце у 2017-2018 н.р. у  ІІ етапі обласного фестивалю – конкурсу «Свята Покрова (кер. Пелих Г.М.).  Костів Андрій  виборов у 2017-2018 н.р ІІ місце на обласному фестивалі фізичного експерименту (вч. Дудар С.Я.) Учениці Дудар Олена та Дудар Христина посіли ІІ місце в обласному конкурсі відеороликів УХВЛ.

Найважливішою умовою успішної роботи школи є багате інтелектуальне життя колективу, цікавість, інтерес до нового в освіті і вихованні, постійне самовдосконалення.

У навчальному закладі функціонує шкільне самоврядування - справжній мозковой центр, де народжуються нові ідеї, де учні отримують перші й такі необхідні навички управління, готуються до дорослого життя, вчаться бути справжніми патріотами й громадянами своєї країни. Заступник директора з виховної роботи Кульбаба Т.І. є справжнім генератором ідей. У школі функціонує клуб молоді «Патріоти України»

Ми пишаємося своїми спортивними досягненнями. Збірні команди школи неодноразово перемагали в районних та обласних  змаганнях  із різних видів спорту. Команди юнаків та дівчат школи здобули І місця з волейболу, ІІ місце з шахів, ІІІ – з бадмінтону та гандболу у районних змаганнях та ІІ місце на обласних зональних змаганнях з волейболу. Своїми успіхами учні завдячують вчителю-методисту Паньків Г.М.

Ми хочемо зробити наш заклад школою досягнень, творчості, успіху, де можна не лише вчитися але й вдосконалюватись, розвивати свої таланти й здібності.

Колектив навчального закладу сповнений грандіозних планів, готовий до нових викликів і процесів. Ми впевнені, що наш навчальний заклад гідно конкуруватиме із міськими школами  у плані надання освітніх послуг та виховання людини-громадянина своєї держави.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.